Plivači VPK na međunarodnom mitingu ZMAJ 2017.

U Novom Sadu 03.06.2017.g., održan je međunarodni plivački miting ZMAJ 2017 u organizaciji Plivačkog kluba „Novi Sad“. Nastupilo je 27 klubova sa oko 370 plivača i plivačica iz Srbije, Bugarske i Hrvatske. Cilj nastupa Vpk bio je isplivati A i B limite koji plivačima omogućuju odlazak na Prvenstvo Hrvatske. Trener Zvonimir Pinter vodio je 3 plivača i 1 plivačicu, a to su: Jan Rakijašić, Dorian Vugrek, Filip Bošnjaković i Brigita Vidinović. Dorian Vugrek osvojio je zlatnu medalju i otplivao kadetski A limit na 200 m leđno, te osvojio srebrnu medalju i otplivao B limit na 200 m slobodno. Jan Rakijašić osvojio je brončanu medalju i otplivao kadetski A limit na 200 m leptir, te osvojio bročanu medalju na 200 m slobodno. Vinkovački plivački klub i trener Zvonimir su jako zadovoljni postignutim rezultatima svojih kadeta i kadetkinja jer sada ukupno imaju 8 A i 3 B limita za nastup na Prvenstvu Hrvatske. Čestitke svima!

Pojedinačni rezultati su sljedeći: Dorian Vugrek (C kategorija), 1.mjesto na 200 m leđno (2:31,45)- A limit i 2.mjesto na 200 m slobodno (2:19,36)-B limit Jan Rakijašić (C kategorija), 3.mjesto na 200 m leptir (2:40,90)-A limit i 3.mjesto na 200 m slobodno (2:22,63) Filip Bošnjaković (B kategorija), 4.mjesto na 50 m slobodno (33,34) i 4.mjesto na 100 m slobodno (1:14,08) Brigita Vidinović (C kategorija), 4.mjesto na 200 m leđno (2:50,48) i 6.mjesto na 200 mješovito (2:PPP).