Proglašenje najboljih u vinkovačkom športu od 2003-2015


2003. GODINA     

 

U Vinkovcima je održana svečanost proglašenja najboljih u vinkovačkom športu za 2003. godinu. Proglašeni su najbolji u 8 kategorija:

 

NajmomčadHrvatski nogometni klub "Cibalia" 


NajekipaŽenski odbojkaški klub "Vibrobeton" 


NajšportašMario Lučić (Hrvatski nogometni klub "Cibalia")

 

NajšportašicaBlaženka Barić (Judo-klub "Auto Čuljak")

 

Perspektivni športašAndrej Kerić (Hrvatski nogometni klub "Cibalia")

 

Perspektivna športašicaNataša Zoričić (Teniski klub "Vinkovci")

 

Najšportaš-invalidEmil Gubica


Najuspješniji športski djelatnikStipo Tomić 

 


 

2004. GODINA

 


U Vinkovcima je održana svečanost proglašenja najboljih u vinkovačkom športu za 2004. godinu. Proglašeni su najbolji u 8 kategorija:

 

 

NajmomčadNogometni klub "Dilj" 


NajekipaŽenski odbojkaški klub "Vibrobeton" 


NajšportašMatej Buhač (Atletski klub "Cibalia")

 

Najšportašica: Monika Nikolić (Judo-klub "Auto Čuljak")

 

Perspektivni športaš: Matija Čop (Omladinski atletski klub "Kune")

 

Perspektivna športašica: Anita Gubica (Stolnoteniski klub "Lokomotiva)

 

Najšportaš-invalidEmil Gubica (stolni tenis)

 

Najuspješniji športski djelatnik: Antun Ćilić (Hrvatski nogometni klub "Cibalia")

 

 

 

 

2005. GODINA

 

U Vinkovcima je održana svečanost proglašenja najboljih u vinkovačkom športu za 2005. godinu. Proglašeni su najbolji u 8 kategorija:

 

 

NajmomčadHrvatski nogometni klub "Cibalia"


NajekipaŽenski odbojkaški klub "Vibrobeton" 


Najšportaš: Dalibor Pavić (Atletski klub "Cibalia")

 

NajšportašicaTatjana Starčević (Judo-klub "Auto Čuljak")

 

Perspektivni športašMarko Božić (Judo-klub "Auto Čuljak"); posebno priznanje za ostvarenje odličnih rezultata dobio je Marko Lozić (Taekwondo klub "Vinkovci")

 

Perspektivna športašicaSonja-Josipa Žagar (Stolnoteniski klub "Lokomotiva)

 

Najšportaš-invalid: Tomislav Zadro (Športsko-biciklistički klub "Vibrobeton")

 

Najuspješniji športski djelatnik: Marko Simon (Gimnastički klub "Hrvatski sokol")

 

 

 

Posebna priznanja dobili su teniski klub "Vinkovci" za 25 godina djelovanja i razvoj tenisa, te rukometni klub "Spačva-Vinkovci" za razvoj muškog rukometa i plasman u viši rang natjecanja.

 

 

 

2006. GODINA

 

 

 

U Vinkovcima je održana svečanost proglašenja najboljih u vinkovačkom športu za 2006. godinu. Proglašeni su najbolji u 8 kategorija:

 

 

NajmomčadRukometni klub "Spačva-Vinkovci"


Najekipa: Judo klub "Auto-Čuljak"


NajšportašDavor Bagarić (Hrvatski nogometi klub "Cibalia")

 

NajšportašicaIvana Majstorović(Krajinović)  (Judo-klub "Auto Čuljak")

 

Perspektivni športaš: Ivan Grgić (Hrvatski nogometni klub "Cibalia")

 

Perspektivna športašica: Ana Marija Leko (Ženski odbojkaški klub "Vibrobeton")

 

Najšportaš-invalidTomislav Zadro (Športsko-biciklistički klub "Vibrobeton")

 

Najuspješniji športski djelatnik: Ivan Knežević (HSTK "Lokomotiva")

 

 

 

2007. GODINA

 

 

U Vinkovcima je održana svečanost proglašenja najboljih u vinkovačkom športu za 2007. godinu. Proglašeni su najbolji u 8 kategorija:

 

 

NajmomčadHrvatski nogometni klub "Cibalia"


NajekipaŽenski odbojkaški klub "Vibrobeton"


Najšportaš: Dalibor Pavić (Atletski klub "Cibalia")

 

NajšportašicaIvana Majstorović(Krajinović)  (Judo-klub "Auto Čuljak")

 

Perspektivni športašMarijan Antolović (Hrvatski nogometni klub "Cibalia")

 

Perspektivna športašicaPamela Kordanovski (Karate klub "Vinkovci"); posebno priznanje dobila Marija Kelava (Teniski klub "Vinkovci")

 

Najšportaš-invalidTomislav Zadro (Športsko-biciklistički klub "Vibrobeton")

 

Najuspješniji športski djelatnikDavor Marinić (Judo klub "Auto-Čuljak"); posebno priznanje je dobio hrvatski stolnoteniski klub "Lokomotiva"

 

 

 

2008. GODINA

 


 

 

U Vinkovcima je održana svečanost proglašenja najboljih u vinkovačkom športu za 2008. godinu. Proglašeni su najbolji u 8 kategorija:

 

 

Najmomčad: Hrvatski nogometni klub "Cibalia"


Najekipa: HSTK "Lokomotiva"


NajšportašDalibor Pavić (Atletski klub "Cibalia")

 

Najšportašica: Monika Nikolić (Judo klub "Auto-Čuljak")

 

Perspektivni športaš: Divijan Martin Kelava (Taekwondo klub "Sajnami")

Perspektivna športašica: Lucija Mareković (Streljački klub "Lokomotiva")

 

Najšportaš-invalidTomislav Zadro (Športsko-biciklistički klub "Vibrobeton")

 

Najuspješniji športski djelatnik: Zvonko Tomić (Šahovski klub "Vinkovci")

 


 

2009. GODINA

 

 

 

 

U Vinkovcima je održana svečanost proglašenja najboljih u vinkovačkom športu za 2009. godinu. Proglašeni su najbolji u 8 kategorija:

 

 

Najmomčad: Hrvatski nogometni klub "Cibalia"


Najekipa: Ženski odbojkaški klub "Cestorad"


NajšportašTomislav Pavličić (Hrvatski nogometni klub "Cibalia")

 

NajšportašicaRozalija Pacek (Judo klub "Auto-Čuljak")

 

Perspektivni športaš: Filip Čengić (BK "Sokol-Cestorad")

Perspektivna športašica: Ena Žokvić (Judo klub "Auto-Čuljak"); posebno priznanje za izuzetne rezultate dobila je Petra Antonela Fat (Judo klub "Auto-Čuljak")

 

Najšportaš-invalidMario Alilović  (Biciklistički klub "Sokol-Cestorad")

 

Najuspješniji športski djelatnikAnton Đerek (Streljački klub osoba s invaliditetom "Kirstinka Matičić")


 

 

 

 

2010. GODINA

 

 

 

U Vinkovcima je održana svečanost proglašenja najboljih u vinkovačkom športu za 2003. godinu. Proglašeni su najbolji u 8 kategorija:

 

 

NajmomčadHrvatski nogometni klub "Cibalia"; posebno priznanje dobio je rukometni klub "Spačva"


NajekipaŽenski odbojkaški klub "Cestorad"


Najšportaš: Marko Maloča (Atletski klub "Cibalia")

 

NajšportašicaLucija Mareković (Gradsko streljačko društvo 1887. "Lokomotiva"); posebno priznanje dobila je Sara Pajvančić (Ženski odbojkaški klub "Cestorad")

 

Perspektivni športašFilip Čengić (Biciklistički klub "Sokol-Cestorad"); posebna priznanja dobili su Borna Ćilić Kraljević (Teniski klub "Vinkovci"), Marko Dabro (Hrvatski nogometni klub "Cibalia") i Marko Bošnjak (Judo klub "Auto-Čuljak")

Perspektivna športašicaMarija Kelava (Teniski klub "Vinkovci"); posebna priznanja dobila je Vanessa Šegec (Taekwondo klub "Sajnami") i Rozalija Pacek (Judo klub "Auto-Čuljak")

 

Najšportaš-invalid: Mario Alilović (Biciklistički klub "Sokol-Cestorad")

 

Najuspješniji športski djelatnikMato Kolak (Šahovski klub "Orion")

 

 

2011. GODINA

 

 

 

NajmomčadHrvatski nogometni klub "Cibalia" a posebno priznanje dobio je Rukometni klub "Spačva" Vinkovci


NajekipaŽenski odbojkaški klub "Cestorad"


Najšportaš: Mladen Bartolović(Hrvatski nogometni klub "Cibalia"), posebno priznanje primio je Domagoj Kuže (Rukometni klub "Spačva" Vinkovci)

 

Najšportašica: Marija Koledić (Taekwondo klub "Sajnami" Vinkovci), posebno priznanje primila je Rozalija Pacek (Judo klub "Auto-Čuljak" Vinkovci)

 

Perspektivni športašDivijan Martin Kelava (Taekwondo klub "Sajnami" Vinkovci), posebna priznanja primili su Filip Čengić (BK "Sokol-Cestorad") i Jakov Puljić (Hrvatski nogometni klub "Cibalia" Vinkovci)

Perspektivna športašica: Ena Botić (HSTK "Lokomotiva" Vinkovci) a posebno priznanje dobila je Petra Antonela Fat (Judo klub "Auto-Čuljak")

 

Najšportaš-invalidMario Alilović  (Biciklistički klub "Sokol-Cestorad")

 

Najuspješniji športski djelatnikŽeljko Tampolja (Karate klub "Vinkovci") posebna priznanja dobili su Josip Krpan (Atletski klub "Cibalia" Vinkovci) i Ljubinko Jole Skakić (HSTK "Lokomotiva" Vinkovci)

 

 

 

 

2012. GODINA

 

 

 

NajmomčadHrvatski nogometni klub "Cibalia" a dodatno priznanje dobio je Rukometni klub "Spačva" Vinkovci


NajekipaŽenski odbojkaški klub "Cestorad", a dodatno priznanje dobila je ekipa "Judo klub "Auto-Čuljak" Vinkovci


NajšportašDivijan Martin Kelava (Taekwondo klub "Sajnami" Vinkovci), a dodatna priznanja dobili su Dario Župarić(Hrvatski nogometni klub "Cibalia") i Alen Andžić (Atletski klub "Cibalia" Vinkovci)

 

Najšportašica:Klaudia Milić (Atletski klub "Cibalia" Vinkovci), a dodatno priznanje dobila je Zrinka Tomić (Ženski odbojkaški klub "Cestorad" Vinkovci)

 

Perspektivni športašBruno Kristić (Biciklistički klub "Sokol-Cestorad Vinkovci) dok je dodatno priznanje dobio Marko Dabro (Hrvatski nogometni klub "Cibalia" Vinkovci)

Perspektivna športašicaEna Tandara (Atletski klub "Cibalia" Vinkovci) a dodatno priznanje dobile su Dinka Kulić (Ženski odbojkaški klub "Cestorad" Vinkovci) i Vlatka Vrdoljak (HSTK "Lokomotiva" Vinkovci)

 

Najšportaš-invalidMario Alilović  (Biciklistički klub "Sokol-Cestorad")a plaketama su nagrađeni vinkovački paraolimpijci: Stanko Piljak, Mladen Tomić iMario Alilović

 

Najuspješniji športski djelatnikAntun Čilić  (Hrvatski nogometni klub "Cibalia" Vinkovci), dodatno priznanje dobio je Živko Kalanj (Športski karate klub "Ictus" Vinkovci)

 

 

2013. GODINA

 

 

NajmomčadRukometni klub "Spačva" Vinkovci


NajekipaŽenski odbojkaški klub "Vibrobeton"


Najšportaš: Filip Čengić (Biciklistički klub "Sokol-Cestorad Vinkovci), dodatno priznanje Divijan Martin Kelava (Taekwondo klub "Sajnami" Vinkovci)

 

Najšportašica:Zrinka Tomić (Ženski odbojkaški klub "Cestorad" Vinkovci)

 

Perspektivni športašBruno Kristić (Biciklistički klub "Sokol-Cestorad Vinkovci), posebno priznanje Dino Keškić (Judo klub "Auto-Čuljak" Vinkovci) 

Perspektivna športašica: Anamarija Đekić (Atletski klub "Cibalia" Vinkovci) a dodatno priznanje Vlatka Vrdoljak (HSTK "Lokomotiva" Vinkovci)

 

Najšportaš-invalidStanko Piljak (Streljački klub "Kristinka Matečić" Vinkovci), dodatno priznanje Kristina Čule (Streljački klub "Kristinka Matečić" Vinkovci)

 

Najuspješniji športski djelatnikZlatko Markasović   (Vinkovački plivački klub)

 

 

 

2014. GODINA

 

Osim dosadašnjih kategorija, uvedene su i dvije nove, najbolji trener i nagrada za životno djelo, dok su posebne nagrade preimenovane u nagradu “Orion”, a odnosi se na sportaše koji su za dlaku ostali bez titule najboljih:

 

Najbolja sportašica: Dinka Kulić, Odbojkaški klub Vibrobeton, kadetska i juniorska reprezentativka Hrvatske.

Nagrada “Orion”: Anamarija Đekić iz Atletskog kluba Cibalia i Ena Žokvić (Judo klub Vinkovci)

 

Najbolji sportaš: Bruno Kristić, član Biciklističkog kluba Sokol.

Nagrada "Orion": Divijan Martin Kelava, član Taekwondo kluba Sajnami.

 

Najbolja ekipa: Ženski odbojkaški klub Vibrobeton, člana Prve A Hrvatske odbojkaške lige.

 

Najbolja momčad: Rukometni klub Spačva-Vinkovci, član Premijer lige.

 

Najperspektivnija sportašica: Vlatka Vrdoljak, stolnotenisačica Hrvatski stolnoteniski klub Lokomotiva.

Nagrada "Orion": Laura Kvas, članica Gradskog streljačkog društva 1887 Lokomotiva.

 

Najperspektivniji sportaš: Tomislav Špaček iz Gradskog streljačkog društva 1887 Lokomotiva.

Nagrada "Orion": Domagoj Pepić, Biciklistički klub Sokol.

 

Najbolji trener: Tomislav Zadro, Biciklistički klub Sokol.

 

Najbolji sportaš, sportašica, sportski kolektiv osoba s invaliditetom: Vitomir Gavranović, član Streljačkog društva za osobe s invaliditetom Kristinka Matečić.

 

Nagrada za životno djelo: Josip Muškić, član Judo kluba Vinkovci i Vinkovačkog plivačkog kluba.