Rezultati 2011. godina

Futsal - Studentice

  

Broj ekipa: 4 (Osijek, Rijeka, Split, Zagreb)

 

Datum: 03.06.2011.

 

KVALIFIKACIJE:

  

 

Utakmica: RIJEKA - OSIJEK                                  (8-2)

 

 

Suci:    Ante Jurišić

            Matej Milić

            Zoran Marunček

 

Voditelj natjecanja: Miroslav Gagro

 

Trener - predstavnik kluba:

  

RIJEKA: (Moreti V.)                                                       OSIJEK: (Vukić Ž.)

 

R.br.

Prezime i ime

R.br

Prezime i ime

1.

Grković M.

1.

Baotić I.

2.

Grce M.

2.

Korpak K.

4.

Perić B.

3.

Spajić D.

5.

Svetić A.

4.

Zlosak V.

6.

Matić I.

5.

Krsjanović E.

7.

Ostarčević S.

6.

Šimunić M.

9.

Juko D.

8.

Balošević A.

10.

Polić M.

9.

Lončarić S.

11.

Morožin. S.

10.

MIcić M.

 

 

13.

Kasapović M.

 

 

 

 

 

 KVALIFIKACIJE:

 

Utakmica: ZAGRB - SPLIT   (5-5) penali (9-10)

 

Suci:    Ante Jurišić

            Matej Milić

            Zoran Marunček

  

Voditelj natjecanja: Miroslav Gagro

 

Trener - predstavnik kluba:

  

ZAGREB: (Andabak F.)                                                              SPLIT: (Lukša Roje, Mišić M.)

 

R.br.

Prezime i ime

R.br

Prezime i ime

1.

Sipina M.

1.

Lonac M.

2.

Nemčić T. (kap.)

2.

Petrović A.

5.

Krivokuća A.

3.

Njirić P. (kap)

7.

Mimica B.

4.

Valušek A.

8.

Furmeg T.

5.

Barić K.

10.

Brkan S.

6.

Tvrde A.

11.

Stipančević V.

7.

Živković Ž.

12.

Lerotić P.

 

 

13.

Babogredac J.

 

 

15.

Hedl H.

 

 

 

 

 

 

  

UAKMICA ZA 3. MJESTO

 

Utakmica: ZAGREB - OSIJEK  (6-2)

 

Suci:    Ante Jurišić

            Matej Milić

            Zoran Marunček

 

 Voditelj natjecanja: Miroslav Gagro

 

Trener - predstavnik kluba:

  

ZAGREB: (Andabak F.)                                                              OSIJEK: (Vukić Ž.)

 

R.br.

Prezime i ime

R.br

Prezime i ime

1.

Sipina M.

1.

Baotić I.

2.

Nemčić T. (kap.)

2.

Korpak K.

5.

Krivokuća A.

3.

Spajić D.

7.

Mimica B.

4.

Zlosak V.

8.

Furmeg T.

5.

Krsjanović E.

10.

Brkan S.

6.

Šimunić M.

11.

Stipančević V.

8.

Balošević A.

13.

Babogredac J.

9.

Lončarić S.

15.

Hedl H.

10.

Micić M.

 

 

13.

Kasapović M.

 

 

 

 

 

 

Futsal - Studenti

 

 

Broj ekipa: 4 ( Pula, Rijeka, Split, Zagreb)

 

Datum: 03.06.2011.

 

KVALIFIKACIJE:

 

Utakmica: PULA - SPLIT  (1-4)

 

Suci:    Matej Milišić

            Zoran Marunček

            Anto jurišić

 

Voditelj natjecanja: Miroslav Gagro

 

Trener - predstavnik kluba:

  

PULA:                                                                        SPLIT:

 

R.br.

Prezime i ime

R.br

Prezime i ime

1.

Mihalković M.

1.

Tokić J.

2.

Adzam M.

2.

Koturović R.

3.

Todorov I.

7.

Kragević A.

4,

Lukman S.

8.

Gracin A.

5.

Fumčić M.

5.

Deico M.

6.

Podravec P.

9.

Perišić S.

7.

Martić B. (kap)

11.

Martinac D. (kap.)

8.

Matić S.

13.

Jakov Š.

9.

Đapić F.

14.

Mizdrak I.

10.

Tomić G.

12.

Sunjerga Š.

 

 

15.

Peša A.

 

 KVALIFIKACIJE:

 

Utakmica: RIJEKA - ZAGREB (2-7)

 

Suci:    Anto Jurišić

             Zoran Marunček

             Matej Milišić

 

Voditelj natjecanja: Miroslav Gagro

 

Trener - predstavnik kluba:

  

RIJEKA: (Tomić T., Đonlić V.)           ZAGREB: (Novković G., Đulvat M., Capar M., Vulić J.)

 

R.br.

Prezime i ime

R.br

Prezime i ime

1.

Hasanbegović E.

1.

Gajski Z.

2.

Kuljanac M.

2.

Piplica I.

3.

Tomljanović M.

3.

Tominac J.

4.

Tomljanović L.(kap.)

4.

Brnić V. (kap.)

5.

Katalinić T.

5.

Šagud B.

6.

Vujnović V.

6.

Bojčić D.

7.

Novaković D.

7.

Ungarov J.

8.

Škoda M.

8.

Bartoluci D.

9.

Milić M.

9.

Grbeša D.

10.

Jasprica I.

11.

Catela M.

11.

Zdrlić Š.

12.

Andabaka F.

12.

Širola M.

14.

Vlak Z.

 

 UTAKMICA ZA 3. MJESTO:

 

 

Utakmica: PULA - RIJEKA   (1-4)

 

 

Suci:    Anto Jurišić

             Zoran Marunček

             Matej Milišić

 

 

Voditelj natjecanja: Miroslav Gagro

 

Trener - predstavnik kluba:

  

PULA:                                                                        RIJEKA: (Tomić T., Đonlić V.)

 

R.br.

Prezime i ime

R.br

Prezime i ime

1.

Mihalković M.

1.

Hasanbegović E.

2.

Adzam M.

2.

Kuljanac M.

3.

Todorov I.

5.

Katalinić T.

4,

Lukman S.

6.

Vujnović V.

5.

Fumčić M.

7.

Novaković D.

6.

Podravec P.

8.

Škoda M.

7.

Martić B. (kap)

9.

MIlić M.

8.

Matić S.

10.

Jasprica I.

9.

Đapić F.

11.

Zdrlić Š.

10.

Tomić G.

12.

Širola M.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 UTAMICA ZA 1. MJESTO

 

Utakmica: SPLIT - ZAGREB (1-1)      PENALI (4-2)   

 

Suci:    Anto Jurišić

             Zoran Marunček

             Matej Milišić

 

Voditelj natjecanja: Miroslav Gagro

 

SPLIT                                                                        ZAGREB

 

R.br.

Prezime i ime

R.br

Prezime i ime

1.

Tokić J.

1.

Gajski Z.

2.

Koturović R.

2.

Piplica I.

7.

Kragević A.

3.

Tominac J.

8.

Gracin A.

4.

Brnić V. (kap.)

5.

Deico M.

5.

Šagud B.

9.

Perišić S.

6.

Bojčić D.

11.

Martinac D. (kap.)

7.

Ungarov J.

13.

Jakov Š.

8.

Bartoluci D.

14.

Mizdrak I.

9.

Grbeša D.

12.

Sunjerga Š.

11.

Catela M.

15.

Peša A.

12.

Andabaka F.

 

 

14.

Vlak Z.

 

 

POREDAK:

  

  1. SPLIT
  2. ZAGREB
  3. RIJEKA
  4. PULA

KOŠARKA - Studenti

 

 

Broj ekipa: 4 (Split, Vern, Zagreb, Rijeka)

 

Datum: 03.06.2011.

 

KVALIFIKACIJE:

 

Utakmica: SPLIT - VERN   (85-56)

 

Voditelj natjecanja:               Igor Hardy

                                               Željko Zagorac

 

Zapisničar: Željko Zagorac

 

Suci:   Kontrec

Mikulić - Salavić

 

 

1

2

3

4

Rezultat

SPLIT

21

18

26

20

85

VERN

16

17

11

12

56

 

Mjeritelj vremena: I. Hardy

Mjeritelj 24 sekunde: E. Katarina

  

Trener - predstavnik kluba:

SPLIT:                                                            VERN: (Bagatin Ognjen, Lovan Luka)

                                                                                             

R.br.

Prezime i ime

Pts.

R.br

Prezime i ime

Pts.

4

Malić V.

6

1

Pantalek M.

 

5

Režić S.

15

4

Piletić V.

 

6

Bosnić H.

2

5

Mesić F.

 

7

Božić T.

8

6

Beranek V.

4

8

Domazet M.

1

7

Lakoš D.

 

9

Đirlić A.

2

10

Kralj M.

20

10

Vitali T.

12

11

Malek M.

3

11

Jurun K.

4

12

Malnar A.

 

12

Kaliterina D.

21

13

Guzobad L.

11

13

Lučić A.

2

16

Ević I.

8

14

Marin H.

9

17

Lovrić M.

10

15

Brzica I.

3

18

Murić M.

 

 

KVALIFIKACIJE:

 

Utakmica:  ZAGREB - RIJEKA  (88-45)

 

 

Voditelj natjecanja:               Igor Hardy

                                               Željko Zagorac

  

 

1

2

3

4

Rezultat

ZAGREB

23

17

30

18

88

RIJEKA

2

14

11

18

45

  

Trener - predstavnik kluba:

 

ZAGREB: (Pavlović P.)                                              RIJEKA: (Kinkela V.)

                                                                                             

R.br.

Prezime i ime

Pts.

R.br

Prezime i ime

Pts.

5

Nikolić I.

15

4

Govorun M.

 

7

Kragulj G.

 

5

Mužić D.

 

8

Vranjić M.

4

9

Barčić S.

2

9

Razumić K.

10

8

Černek K.

6

10

Svoboda I. (kap)

17

10

Kordiš S.

12

12

Bužić H.

8

11

Kinkela V. (Kap.)

 

14

Baričević A.

15

13

Popić-Mileusnić P.

 

16

Gazić D.

 

14

Legović S.

4

19

Penić I.

5

16

Stanić E.

15

20

Bekavac L.

14

17

Selimović G.

6

 

 

 

 

 

 

   

UTAKMICA ZA 3. MJESTO:

  

Utakmica:      VERN - RIJEKA (76-77)

 

Voditelj natjecanja:               Igor Hardy

                                               Željko Zagorac

 

Mjeritelj vremena: I. Hardy

Mjeritelj 24 sekunde: E. Katarina

 

Suci:   Kontrec

Mikulić - Salavić

 

 

VERN:(Bagatin Ognjen, Lovan Luka)             RIJEKA: (Kinkela V.)

 

R.br.

Prezime i ime

Pts.

R.br

Prezime i ime

Pts.

1

Pantalek M.

 

4

Govorun M.

 

4

Piletić V.

4

5

Mužić D.

 

5

Mesić F.

16

9

Barčić S.

11

6

Beranek V.

4

8

Černek K.

15

7

Lakoš D.

 

10

Kordiš S.

6

10

Kralj M.

 

13

Kinkela V. (Kap.)

 

11

Malek M.

2

 

 

 

12

Malnar A.

 

14

Legović S.

14

13

Guzobad L.

19

11

Stanić E.

18

16

Ević I.

3

15

Selimović G.

13

17

Lovrić M.

24

 

 

 

18

Murić M.

4

 

 

 

  

UTAKMICA ZA 1. MJESTO:

 

Utakmica:      SPLIT - ZAGREB (61-54)

 

Voditelj natjecanja:               Igor Hardy

                                               Željko Zagorac

 

 

 

1

2

3

4

Rezultat

ZAGREB

11

12

18

20

61

RIJEKA

13

11

15

25

54

 

Trener - predstavnik kluba:

 

SPLIT:                                                            ZAGREB: (Pavlović P.)

                                  

R.br.

Prezime i ime

Pts.

R.br

Prezime i ime

Pts.

4

Malić V.

7

4

Nikolić I.

 

5

Režić S.

 

5

Kragulj G.

 

6

Bosnić H.

 

17

Vranjić M.

5

7

Božić T.

3

9

Razumić K.

6

8

Domazet M.

 

11

Svoboda I. (kap)

17

9

Đirlić A.

5

12

Bužić H.

5

10

Vitali T.

22

8

Baričević A.

11

11

Jurun K.

 

16

Gazić D.

 

12

Kaliterina D.

7

18

Penić I.

4

13

Lučić A.

 

10

Bekavac L.

6

14

Marin H.

1

 

 

 

15

Brzica I.

16

 

 

 

           

  

POREDAK:

  

  1. SPLIT
  2. ZAGREB
  3. RIJEKA
  4. VERN

Odbojka  na pijesku - Studenti

 

 

Broj ekipa: 4 (Osijek, Rijeka, Split, Zagreb)

 

Datum: 03.06.2011.

 

 

Voditelj natjecanja:               Ivan Lončar

 

Zapisničar:                             Ivan Lončar

                                               Mario Lovrić

 

 

Raspored natjecanja:

   

 

Utakmica: ZAGREB - OSIJEK   (2-0)

 

  

 

1

2

3

Rezultat

ZAGREB

21

21

-

2

OSIJEK

11

10

-

0

 

  

ZAGREB:                                                                   OSIJEK:

                                                                                             

R.br.

Prezime i ime

R.br

Prezime i ime

1.

Paleka

1.

Popović

2.

Žukovski

2.

Jovanović

 

 Utakmica:  RIJEKA - SPLIT    (0-2)

 

  

 

1

2

3

Rezultat

RIJEKA

10

15

-

0

SPLIT

21

21

-

2

   

 

RIJEKA                                                                     SPLIT

                                                                                             

R.br.

Prezime i ime

R.br

Prezime i ime

1.

Krmpotić

1.

Dollorco

2.

Grgurić

2.

Šimac

 

   

Utakmica:  RIJEKA - OSIJEK   (0-2)